• Kullanıcı Menusu
  Email
  :
  Şifre
  :
  Beni Hatırla
 • Hızlı Arama
  Hızlı Ürün Arama
 • Sponsor Urunler

 •  

   
   
Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimatwww.bitkipinari.com da alışveriş yaparken isterseniz kredi kartınız  (Visa, Mastercard) ile ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kart bilgileriniz bitkipinari.com sitesinde kayıtlı tutulmamaktadır. Bilgiler 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme ile onaylanır. Kredi kart bilgileriniz sitemizde kayıtlı tutulmadığından, bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülmesi ve ele geçirilmesi mümkün değildir.

Banka havalesi / EFT
Sitemizden Havale ve Eft yoluylada sipariş verebilirsiniz.
3 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Fatura bilgileri
Dilerseniz; siparişiniz sırasında "fatura" ve "teslimat" için 2 farklı adres belirleyebilirsiniz. Özellikle hediye göndermek istediğiniz zaman, bu uygulama yararlı olacaktır.

Ürünlerin KDV dahil fiyatları ürün bilgi sayfalarında belirtilmiştir.

Faturanız verdiğiniz bilgilere göre düzenlenip "fatura" adresi olarak belirttiğiniz adrese gönderilecektir.

bitkipinari.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir.

Fatura, alışveriş sırasında verdiğiniz bilgilere göre düzenlenir. Eğer vergi numaranız varsa ve faturanızın şirketiniz adına düzenlenmesini istiyorsanız, vergi dairesi, vergi numarası bilgilerinizi mutlaka giriniz.
 
 
Teslimat & Kargo
Banka havalesi bilgilerinizin onayı alındıktan sonra, siparişiniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir.
Kargo bedeli ödemezsiniz, bu bedel bitkipinari.com tarafından karşılanır. Ücretsiz kargonuz anlaşmalı kargolarımız ile gönderilir.

bitkipinari.com stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı bitkipinari.com sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur

Teslimat süresi: Kargo firması en geç 5 işgünü içinde ürünlerinizi adresinize ulaştıracaktır.Kargo sebebiyle oluşan gecikmelerden bitkipinari.com sorumlu tutulamaz.

Teslimat yapılacak kişi: Teslimat, adresinizde size, siparişte belirttiğiniz kişiye ya da kimlik bilgisi kontrolü ile birinci dereceden yakınınıza yapılır.

Hasarlı paket: Teslim alırken paketi kontrol edin, hasar olduğunu görürseniz, paketi kabul etmeyin ve lütfen kargo görevlisine tutanak tutturun. Tutanağı (414) 552 10 10 numaralı telefon numarasından arayarak bildirin yahut bitkipinari.com İletişim linkini tıklayarak hasarla ilgili bir mesaj gönderin. bitkipinari.com kargo firması ile görüşerek, paketin hasarsız olarak size tekrar gönderilmesini sağlayacaktır.

Hatalı ve eksik teslimat: Teslim alırken paketi kontrol edin, hatalı veya eksik ürün tespit ederseniz lütfen kargo görevlisine tutanak tutturun. Bu durumda (414) 552 10 10 numaralı telefondan bize ulaşın. Hatalı veya eksik gönderilen ürün (tedarikçi stoklarında bulunmama hali dışında) adresinize teslim edilir ve kargo bedeli ücretsiz ise bitkipinari.com tarafından karşılanır.

İade : Tüketici sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye teslimden itibaren 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir. Şirketimiz tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır.

Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2. nüshasının iadesi zorunludur.Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına veya diğer ödeme şekillerine göre hesaplarına iade edilmesi için bitkipinari.com girişimde bulunur.

Ürün bedelinin iadesinde banka tarafindan olacak aksaklıklardan bitkipinari.com sorumlu değildir. Sözkonusu iade işleminin gerçekleşmesi için iade formunun eksiksiz biçimde doldurulması gerekmektedir. Niteliği itibariyla iade edilemeyecek ürünler; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için iade hakkı kullanılamaz.

Sitemizden satın almış olduğunuz ürünlerin tarafınıza teslimatı sırasında kargo firması yetkilisi huzurunda açılarak taşıma esnasında ürünün zarar görüp görmediği kontrol edilmelidir.Ürün kargo esnasında zarar görmüşse teslim alınmamalı ve tutanakla bu durum teyit edilmelidir. Yetkili kargo tarafından hazırlanan bir raporla birlikte, tarafımıza başvurarak, ürününüzün ücretsiz olarak değişimini gerçeklestirebilirsiniz.
  Bu site, IdeaSoft®AkıllıE-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.